Antistres

prožitkový seminář

Kdy 9.11.2019, od 10.00 hod do 17.00 hod 

Stres je odpovědí organizmu na zátěž. Stresové faktory můžou být různorodé přes psychické, fyzikální, sociální až po traumatické události. Stres je možné řešit odstraněním jeho příčin a posilováním schopnosti vlastního organizmu zvládat stresové situace. Na semináři si prožijete soubor relaxačních, vizualizačních a dalších mentálních technik pro nalezení vnitřního klidu.

Seminář je určený pro lidi, co prožívají stres v práci, ve škole nebo ve svém osobním životě a již potřebuji tento stres zvládat. Pro pochopení mechanizmu stresu, způsobu jak stres zastavit a umět se chránit využijeme techniky pro redukci stresu, mindfulnessu a neurolingvistického programování. 

Na fotografii je vizualizace účastnic semináře jak prožívají fyzické pocity v těle vlivem stresu.

Fyzické prožitky v těle pod vlivem stresu
Fyzické prožitky v těle pod vlivem stresu

Kde Hybešova 227/14, 602 00 Brno-střed, Centrum Majka.

Exkluzivní nabídka pouze pro tento termín 900 Kč. Platbu je možné provést pouze bankovním převodem. Vaše místo na semináři bude závazně rezervované až po úhradě poplatku.

Garance spokojenosti - platba Vám bude vrácena, v případě, že do 60 minut seminář opustíte.

Drobné občerstvení, káva a čaj zabezpečeno v místě semináře. Přestávka na oběd od 12.00 do 13.00 hod s možností využít restaurace v okolí. Popřípadě je možné vyčlenit pouze 30 minut a přinést si sebou svačinku.

Doporučuji seminář prožít v pohodlném oblečení a s otevřenou myslí.

Max. kapacita 10 osob. 

Přihlašovací formulář

Určitě následně potvrdím mailem vaši přihlášku pro jistotu vzájemného propojení. Prosím o napsání funkčního mailu. 

Vaše osobní údaje dále nezveřejňuji ani neposkytuji. 

Jestliže se z nějakého důvodu nemůžete po zaplacení akce zúčastnit, tak si místo ní můžete ve stejné hodnotě vybrat jiný seminář či službu nebo poslat na akci někoho jiného. Více obchodní podmínky.