Kurzy - leadership a osobní rozvoj

Kurzy - leadership a osobní rozvoj

Hledáte inspirativní lektorku pro Vaše kurzy osobního rozvoje zaměstnanců?

Vzhledem k mým zkušenostem garantování předmětu leadership na vysoké škole Vám přípravím atraktivní přednášky, semináře, workshopy v oblasti osobního rozvoje pro jednotlivce, školící organizace a firmy. Je možné obsah a rozsah kurzů přizpůsobit Vašim požadavkům.

Oblasti, které mě baví a ráda Vám v nich zprostředkuji nové zážitky a provedu vzdělávacím kurzem:

1. Leadership. V kurzu je objasněn koncept leadershipu se zaměřením na sebepoznání, jednotlivé styly vedení lidí a komunikaci v praxi. Dozvíte se, jak pracovat s vlastním sebevědomím, sebeúctou a vnitřní motivací v pozici lídra v souladu s principy leadershipu. V kurzu prožijete modelové situace a  praktické nácviky. Významná část je věnovaná pojmu "důvěra - a její schopnost změnit vše", budování kruhu důvěry a získání důvěryhodnosti v praxi i životě. V průběhu kurzu si s pomocí různorodých testů ujasníte své hodnoty, silné stránky a mnoho dalšího proto, abyste mohli být pozitivním a motivujícím lídrem. V kurzu je možné se podrobně věnovat koučovacímu procesu a jeho možnostem pro vedení lidí v praxi. Přínosem výuky je práce s motivačními a koučováními kartami. 

2. Mindfulness jako proces pro identifikaci a pozorování vlastních myšlenek a emocí. V kurzu se naučíte pochopit, přijímat a zpracovávat vlastní emoce i myšlenky. Součástí výuky je praktický nácvik  jednotlivých technik mindfulnessu, které Vám pomůžou rozvíjet pozornost v pracovním, i v běžném životě. Techniky Vám pomůžou zvládat stres  a únavu. Souběžně Vám přináší relaxaci pro práci a schopnost soustředění v pracovním procesu. Cílem kurzu je naučit účastníky základům mindfulness technik pro aplikování ve svém zaměstnání i každodenním životě. Výuka obsahuje teoretické informace a mnoho praktických prožitkových cvičení.

3. Emoční inteligence. Cílem kurzu je naučit se rozpoznávat, přijímat a zvládat svoje emoce. Obsahem kurzu je teoretické vymezení emoční inteligence a je doplněn praktickými pracovními listy, které Vás navedou k zamyšlení se nad vlastním životem, jednáním a interpersonálními vztahy. Kromě testu emoční inteligence si prožijete i řadu praktických prožitkových cvičení. Přínosem výuky je práce s motivačními kartami, např. Moře emocí, Svět hodnot, Karty s příběhy.

4. Stress management. Cílem kurzu je objasnění si mechanizmu stresu a  způsobů reakcí těla na stres.  Stimuluje-li stres jedince k vyšším či lepším výkonům (pozitivní zátěž) jedná se o eustres. Nadměrná zátěž distres může jedince poškodit a v tom nejhorším případě může dokonce způsobit smrt.  Kromě teoretického vymezení problematiky obsahem kurzu je i test pro zjištění aktuálního stavu prožívaného stresu a následně mnoho technik pro jeho odbourávání. Ochutnávka emocionálních, mentálních, fyzických a duševních grifů pro minimalizaci stresu. V tomto kurzu jsou zařazeny techniky mindfulnessu a neurolingvistického programování.

 

Máte zájem o mé služby nebo se chcete na něco zeptat? Napište mi!

Jméno a příjmení: *
Telefon:
E-mail: *

Vaše zpráva:


Chcete zdarma získat e-book Harmonizace čaker? Vyplňte tento formulář!

Harmonizace čaker

Všechny e-booky »


Objevte vlastní intuici a jedinečnost!

Profesní růst

Hledáte možnosti zlepšení prožívání profesního života?

 

Ráda připravím pro Vaši organizaci školení na míru v oblasti leadershipu a měkkých dovedností.
 

Potenciál

Chcete objevit a naplno využívat klíč k svému potenciálu?

 

Najděte svou stezku poznání v průběhu osobního koučinku nebo individuálních konzultací.

 

Společná řeč

Máte zájem porozumět svým blízkým a jejich potřebám?

 

Objevte cestu z labyrintu nedorozumění s využitím konceptu nenásilné komunikace.

Semináře

Antistres
Řeč emocí
Intuice
Harmonizace čaker
Meditace všímavosti a životní hodnoty
Sebepoznání pro ženy
Osobní talent a klíč k svému potenciálu
Zlepši svůj život
Mluvíme, nasloucháme a rozumíme si
Síla ženy
Obraz života
Jak správně formulovat zpětnou vazbu
Proběhlé semináře

Informace

Osobní koučink
Logo
Kontakty
Mé vzdělání
Ceník
Všeobecné obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Mapa stránek

Články

Otevřené srdce
Cíle jako součást života
Meditace jako účinný nástroj pro klid v duši
Co možná nevíte o porodech
Meditace pro štěstí

YouTube Facebook