Kurzy - leadership a osobní rozvoj

Kurzy - leadership a osobní rozvoj

Hledáte inspirativní lektorku pro Vaše kurzy osobního rozvoje zaměstnanců?

Vzhledem k mým zkušenostem garantování předmětu leadership na vysoké škole Vám přípravím atraktivní přednášky, semináře, workshopy v oblasti osobního rozvoje pro jednotlivce, školící organizace a firmy. Je možné obsah a rozsah kurzů přizpůsobit Vašim požadavkům.

Oblasti, které mě baví a ráda Vám v nich zprostředkuji nové zážitky a provedu vzdělávacím kurzem:

Leadership 

V kurzu je objasněn koncept leadershipu se zaměřením na sebepoznání, jednotlivé styly vedení lidí a komunikaci v praxi. Dozvíte se, jak pracovat s vlastním sebevědomím, sebeúctou a vnitřní motivací v pozici lídra v souladu s principy leadershipu. V kurzu prožijete modelové situace a  praktické nácviky. Významná část je věnovaná pojmu "důvěra - a její schopnost změnit vše", budování kruhu důvěry a získání důvěryhodnosti v praxi i životě. V průběhu kurzu si s pomocí různorodých testů ujasníte své hodnoty, silné stránky a mnoho dalšího proto, abyste mohli být pozitivním a motivujícím lídrem. V kurzu je možné se podrobně věnovat koučovacímu procesu a jeho možnostem pro vedení lidí v praxi. Přínosem výuky je práce s motivačními a koučováními kartami. 

Mindfulness

Je účinný proces pro identifikaci a pozorování vlastních myšlenek a emocí. V kurzu se naučíte pochopit, přijímat a zpracovávat vlastní emoce i myšlenky. Součástí výuky je praktický nácvik  jednotlivých technik mindfulnessu, které Vám pomůžou rozvíjet pozornost v pracovním, i v běžném životě. Techniky Vám pomůžou zvládat stres  a únavu. Souběžně Vám přináší relaxaci pro práci a schopnost soustředění v pracovním procesu. Cílem kurzu je naučit účastníky základům mindfulness technik pro aplikování ve svém zaměstnání i každodenním životě. Výuka obsahuje teoretické informace a mnoho praktických prožitkových cvičení.

Emoční inteligence

Cílem kurzu je naučit se rozpoznávat, přijímat a zvládat svoje emoce. Obsahem kurzu je teoretické vymezení emoční inteligence a je doplněn praktickými pracovními listy, které Vás navedou k zamyšlení se nad vlastním životem, jednáním a interpersonálními vztahy. Kromě testu emoční inteligence si prožijete i řadu praktických prožitkových cvičení. Přínosem výuky je práce s motivačními kartami, např. Moře emocí, Svět hodnot, Karty s příběhy.

Stress management

Cílem kurzu je objasnění si mechanizmu stresu a  způsobů reakcí těla na stres.  Stimuluje-li stres jedince k vyšším či lepším výkonům (pozitivní zátěž) jedná se o eustres. Nadměrná zátěž distres může jedince poškodit a v tom nejhorším případě může dokonce způsobit smrt.  Kromě teoretického vymezení problematiky obsahem kurzu je i test pro zjištění aktuálního stavu prožívaného stresu a následně mnoho technik pro jeho odbourávání. Ochutnávka emocionálních, mentálních, fyzických a duševních grifů pro minimalizaci stresu. V tomto kurzu jsou zařazeny techniky mindfulnessu a neurolingvistického programování.

Reference

Skvělá a empatická lektorka, která umí naslouchat a dostat lidi z komfortní zóny, aby pochopili své poslání. Moc děkuji za hravou a přínosnou výuku.
Janka je "3xE" - empatická, energická, entuziastická.
S paní Jankou to byla divoká a přínosná plavba osobním rozvojem, dozvěděl jsem se o sobě i to, o čem jsem nevěděl, že umím. 
                                                                                - Z anonymních dotazníků absolventů kariérových kurzů 2017-2019, Univerzita obrany.

 

Máte zájem o mé služby nebo se chcete na něco zeptat? Napište mi!

Jméno a příjmení: *
Telefon:
E-mail: *

Vaše zpráva:


Chcete zdarma získat e-book Harmonizace čaker? Vyplňte tento formulář!

Harmonizace čaker

Všechny e-booky »


Objevte vlastní jemnost a sílu!

Profesní růst

Hledáte možnosti zlepšení prožívání profesního života?

Ráda připravím pro Vaši organizaci školení na míru v oblasti leadershipu.

 

Potenciál

Chcete objevit a naplno využívat klíč k svému potenciálu?

Najděte svou stezku poznání v průběhu osobního koučinku.

 

Společná řeč

Máte zájem porozumět svým blízkým
a jejich potřebám?

Objevte cestu z labyrintu nedorozumění s využitím funkční komunikace.

Semináře

Antistres
Řeč emocí
Intuice
Harmonizace čaker
Meditace všímavosti a životní hodnoty
Sebepoznání pro ženy
Osobní talent a klíč k svému potenciálu
Zlepši svůj život
Mluvíme, nasloucháme a rozumíme si
Síla ženy
Obraz života
Jak správně formulovat zpětnou vazbu
Proběhlé semináře

Informace

Osobní koučink
Kontakty
Mé vzdělání
Ceník
Všeobecné obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Mapa stránek

Články

Koučink a k čemu to může být dobré právě pro Vás?
Anděl, umělec i rebel naslouchají intuici
Ženy jsou bohyně a muži to ví
Peníze a archetypy
Vánoční příběh koučinku pro Venuše

YouTube Instagram Facebook Linkedin