Kurzy pro leadership a osobní rozvoj

Kurzy pro leadership a osobní rozvoj

Hledáte inspirativní lektorku pro vaše kurzy osobního rozvoje zaměstnanců?

Vzhledem k mým zkušenostem garantování předmětu leadership na vysoké škole vám připravím atraktivní přednášky, semináře, workshopy v oblasti osobního rozvoje pro jednotlivce, školicí organizace a firmy. Je možné obsah a rozsah kurzů přizpůsobit vašim požadavkům.

Oblasti, které mě baví, a ráda vám v nich zprostředkuji nové zážitky a provedu vzdělávacím kurzem:

Leadership 

V kurzu je objasněn koncept leadershipu se zaměřením na sebepoznání, jednotlivé styly vedení lidí a komunikaci v praxi. Dozvíte se, jak pracovat s vlastním sebevědomím, sebeúctou a vnitřní motivací v pozici lídra v souladu s principy leadershipu. V kurzu prožijete modelové situace a  praktické nácviky. Významná část je věnovaná pojmu „důvěra - a její schopnost změnit vše“, budování kruhu důvěry a získání důvěryhodnosti v praxi i životě. V průběhu kurzu si s pomocí různorodých testů ujasníte své hodnoty, silné stránky a mnoho dalšího proto, abyste mohli být pozitivním a motivujícím lídrem. V kurzu je možné se podrobně věnovat koučovacímu procesu a jeho možnostem pro vedení lidí v praxi. Přínosem výuky je práce s motivačními a koučovacími kartami.  

Mindfulness

Je účinný proces pro identifikaci a pozorování vlastních myšlenek a emocí. V kurzu se naučíte pochopit, přijímat a zpracovávat vlastní emoce i myšlenky. Součástí výuky je praktický nácvik  jednotlivých technik mindfulnessu, které vám pomůžou rozvíjet pozornost v pracovním i v běžném životě. Techniky vám pomůžou zvládat stres  a únavu. Souběžně vám přináší relaxaci pro práci a schopnost soustředění v pracovním procesu. Cílem kurzu je naučit účastníky základům mindfulness technik pro aplikování ve svém zaměstnání i v každodenním životě. Výuka obsahuje teoretické informace a mnoho praktických prožitkových cvičení.

Emoční inteligence

Cílem kurzu je naučit se rozpoznávat, přijímat a zvládat svoje emoce. Obsahem kurzu je teoretické vymezení emoční inteligence a je doplněn praktickými pracovními listy, které vás navedou k zamyšlení se nad vlastním životem, jednáním a interpersonálními vztahy. Kromě testu emoční inteligence si prožijete i řadu praktických prožitkových cvičení. Přínosem výuky je práce s motivačními kartami, např. Moře emocí, Svět hodnot, Karty s příběhy.

Stress management

Cílem kurzu je objasnění si mechanismu stresu a způsobů reakcí těla na stres.  Stimuluje-li stres jedince k vyšším či lepším výkonům (pozitivní zátěž) jedná se o eustres. Nadměrná zátěž distres může jedince poškodit a v tom nejhorším případě může dokonce způsobit smrt.  Kromě teoretického vymezení problematiky obsahem kurzu je i test pro zjištění aktuálního stavu prožívaného stresu a následně mnoho technik pro jeho odbourávání. Ochutnávka emocionálních, mentálních, fyzických a duševních grifů pro minimalizaci stresu. V tomto kurzu jsou zařazeny techniky mindfulnessu a neurolingvistického programování.

Reference

„Skvělá a empatická lektorka, která umí naslouchat a dostat lidi z komfortní zóny, aby pochopili své poslání. Moc děkuji za hravou a přínosnou výuku.“
„Janka je „3xE" - empatická, energická, entuziastická.“
„S paní Jankou to byla divoká a přínosná plavba osobním rozvojem, dozvěděl jsem se o sobě i to, o čem jsem nevěděl, že umím.“ 
                                                                       
 Z anonymních dotazníků absolventů kariérových kurzů 2017-2019, Univerzita obrany.

 

Máte zájem o mé služby nebo se chcete na něco zeptat? Napište mi!

Jméno a příjmení: *
Telefon:
E-mail: *

Vaše zpráva:

Informace o zpracování osobních údajů zde »

Chcete zdarma získat e-book Jsem šťastná bytost ? Vyplňte tento formulář!

Jsem šťastná bytost

Informace o zpracování osobních údajů zde »

Všechny e-booky »


Objevte vlastní jemnost a sílu!

Profesní růst

Jak zlepšit týmovou spolupráci?

Připravím pro vás školení na míru.

Potenciál

Chcete najít klíček k sobě?

Přijďte na  osobní koučink.

Společná řeč

Potřebujete se umět domluvit?

Objevte cestu z labyrintu.

Semináře

Řeč emocí
Intuice
Harmonizace čaker
Meditace všímavosti
Sebepoznání pro ženy
Osobní talent a klíč k potenciálu
Staň se koučem
Zlepši svůj život
Mluvíme a nasloucháme
Síla a jemnost ženy
Obraz života
Jak formulovat zpětnou vazbu
Smysluplný dialog
Koučovací karty v praxi
Terapeutický koučink
Koučink s archetypy
Proběhlé semináře

Informace

Reference
Kontakty
Mé vzdělání
Ceník
Všeobecné obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Mapa stránek

Služby

Osobní koučink
Vztahový koučink
Výcvik koučů
Staň se koučem

Články

Podcast komunikační kontexty ve vztahu
Barevná typologie osobnosti
Archetypy a koučink
Staň se koučem
Jak zpracovat strach pomocí koučinku?

YouTube Instagram Facebook Linkedin