Rok 2020

Jaký bude váš rok 2020?

Deprese – strašák lidstva

Podle Světové zdravotnické organizace trpí depresí více než 300 milionů lidí na celém světě, přičemž počet neustálé stoupá a odhaduje se, že v roce 2020 bude deprese druhým nejrozsáhlejším zdravotním problémem. Podle odhadů více než polovina lidí trpící depresí se neléčí. V minulosti trpěli depresí lidé starší a dnes ohrožuje již dvacetileté mladé lidi. Co se stalo, že lidi trpí stresem, úzkostí a depresí? Je potřeba umět naplňovat vlastní psychologické potřeby. „Musím vědět, že lidi v mém okolí mě vnímají, že si mě váží, že mám nějakou hodnotu, vlastní autonomii, kontrolu nad svým životem a hlavně můj život má smysl. To například znamená, že potřebuji dělat práci, která mě baví a dává mi smysl“. Kolik lidí dnes chodí do práce pouze pro naplnění svých finančních potřeb? Vydělat peníze a získat hypotéku, koupit si lepší auto, luxusní dovolenou a mnoho dalšího někdy i nepotřebného zboží.

Osobní rozvoj – prostor pro duši

Žijeme ve světe materiálního blahobytu a konzumu. Všichni si více a více dopřáváme luxusní dovolené, nadměrnou konzumaci a nadbytek hmotných statků. To nás může uspokojovat na určitou dobu. Posléze ovšem nás to může dohnat k naplnění odhadů Světové zdravotnícké organizace a propadnout depresi. Tomu je možné zabránit, třeba i nalezením odpovědi na otázku: "Co je důležitější než majetek?". Pro někoho, kdo hledá svůj vnitřní klid to může být otevření se duchovní moudrosti a podporovat vlastní osobní rozvoj. Rok 2020 je vhodným mílníkem pro hledání svého klidu. Nabídek pro seberozvoj je mnoho. 

Možné způsoby osobního rozvoje

Způsob A) Rychle a zběsile.

Vnímáte ten tlak reklam, co vše musíte mít, a za jak rychle budete moudřejší, úspěšnější, šťastnější a klidnější, když koupíte zrovna nabízený produkt? Hledejte zdravou rovnováhu. Vždy, když vidím sílu reklam a primingu neustále mě překvapuje, kolik lidí uvěří a slepě následuje velké sliby. Po prvotním nadšení, bez vlastního úsilí najednou dochází k zjištění, že nabízená služba nefunguje a člověk upadá do skepse, frustrace a v dlouhodobém horizontu zklamávání se až do deprese. I zde platí známé přísloví „Bez práce nejsou koláče.“

Způsob B) Srdcem.

Vše může být jinak. Je jenom na každém člověku jaký zvolí postoj k životu. Objevte a naslouchejte své intuici. Nakrmte svého ducha, mějte sny a udržujte si svěžest mysli a těla. K tomu všemu je potřeba mít záměr, čas a chuť pracovat na sobě. Zázraky bez vlastního úsilí neexistují. Když máte chuť na sebepoznávání, ochotu hledat své silné stránky a odvahu něco změnit ve svém životě podívejte na se na kurzy, které jsem pro vás pro rok 2020 připravila. 

Doporučení pro rok 2020

Dovolte si mít pozitivní postoj k žití roku 2020 a vše zvládnete.

FacebookSdílet na Facebooku

TwitterSdílet na Twitteru

Máte zájem o mé služby nebo se chcete na něco zeptat? Napište mi!

Jméno a příjmení: *
Telefon:
E-mail: *

Vaše zpráva:


Chcete zdarma získat e-book Harmonizace čaker? Vyplňte tento formulář!

Harmonizace čaker

Všechny e-booky »


Objevte vlastní intuici a jedinečnost!

Profesní růst

Hledáte možnosti zlepšení prožívání profesního života?

 

Ráda připravím pro Vaši organizaci školení na míru v oblasti leadershipu a měkkých dovedností.
 

Potenciál

Chcete objevit a naplno využívat klíč k svému potenciálu?

 

Najděte svou stezku poznání v průběhu osobního koučinku nebo individuálních konzultací.

 

Společná řeč

Máte zájem porozumět svým blízkým a jejich potřebám?

 

Objevte cestu z labyrintu nedorozumění s využitím konceptu nenásilné komunikace.

Semináře

Antistres
Řeč emocí
Intuice
Harmonizace čaker
Meditace všímavosti a životní hodnoty
Sebepoznání pro ženy
Osobní talent a klíč k svému potenciálu
Zlepši svůj život
Cesta ke spokojenosti
Síla ženy
Obraz života
Proběhlé semináře

Informace

Osobní koučink
Logo
Kontakty
Mé vzdělání
Ceník
Všeobecné obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Mapa stránek

Články

Otevřené srdce
Cíle jako součást života
Meditace jako účinný nástroj pro klid v duši
Co možná nevíte o porodech
Meditace pro štěstí

YouTube Facebook