Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Podmínky zajištění místa na semináři, kurzu, workshopu, meditaci, individuálním sezení, koučinku či konzultaci a způsob platby. 

Místo na semináři, kurzu, workshopu, tréninku, meditaci, individuální konzultaci či sezení apod. si zajistí kupující po uhrazení minimálního rezervačního poplatku 500 Kč nebo celého poplatku za danou aktivitu podle vlastního výběru. Doplatek do celé částky vám bude fakturovaný až po akci. Na služby poskytuji GARANCI SPOKOJENOSTI. Platí pouze spokojený klient/klientka.

Kupující platbu uhradí bankovním převodem na podnikatelský účet číslo 2001605422/2010. Majitelkou účtu je Ing. Janka Koláčná Kosecová, Ph.D. Do zprávy pro příjemce kupující uvede jméno a příjmení. Doklad o platbě bude kupujícímu zaslán e-mailem.

Jestliže rezervace nebude zajištěna uhrazením rezervačního nebo celého poplatku po obdržení potvrzovacího e-mailu s údaji k bankovnímu převodu a ani po upomínce, pak nezávazná objednávka zaniká.

Kupující objednává seminář, kurz, workshop, trénink, individuální konzultaci či sezení aj. vyplněním položek elektronického formuláře nezávazné objednávky. Kupující odesláním nezávazné objednávky potvrzuje správnost vypsaných údajů a projevuje, že odesláním objednávky souhlasí s jejím obsahem. Po uhrazení celého poplatku se objednávka stává závaznou.

Změna objednávky z naší strany je vyhrazena, jestliže objednávka nemůže být z provozních a jiných důvodů provedena. V takovém případě budeme kupujícího informovat o změně a o vrácení uhrazené platby. Fyzická osoba IČO 07986475, zapsaná v živnostenském rejstříku města Židlochovice.

STORNO PODMÍNKY

Jestliže kupující uhradil zálohu nebo celou částku a včas oznámil, že se nemůže již uhrazené akce zúčastnit, lze jeho platbu převést na jiný termín nebo akci, kterou si vybere. Může za sebe vyslat náhradní osobu a v tomto případě se kupujícímu poplatek nevrací, ani se nepřevede na jiný termín nebo akci.

Pokud se kupující po uhrazení zálohy nebo celé platby na seminář, kurz, workshop, trénink, individuální konzultaci či sezení apod. vůbec nedostaví bez předchozího oznámení změny, účtuje se kupujícímu částka ve výši rezervačního poplatku.

V případě zrušení účasti kupujícím na semináři, kurzu, workshopu, společném tréninku, společné meditaci je účtován storno poplatek:

✓ nejpozději 10 kalendářních dnů před zahájením semináře bude kupujícímu vrácena uhrazená částka,
✓ 9-0 kalendářních dnů před zahájením semináře se kupujícímu účtuje storno ve výši rezervačního poplatku 500 Kč.

Věřím, že každý se přihlásí s respektem a úctou. A proto se i rozumně odhlásí. Mám velkorysé srdce a pochopení. Částečné zklamání jako svoji osobní zkušenost jsem promítla do povinnosti uhradit minimální rezervační poplatek ve výši 500 Kč. 

Pokud není osobní individuální konzultace nebo osobní koučink zrušen do 19.00 hodin předchozího kalendářního dne, účtuje se kupujícímu rezervační poplatek.

Ke dni doručení storna se vystaví doklad.

K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů ze smlouvy o poskytování služeb je podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele ve znění pozdějších předpisů, příslušná Česká obchodní inspekce. Ze zákona máte právo odstoupit od smlouvy uzavřené distančním způsobem do 14 dnů.

CENA

Cena obsahuje poplatek za seminář, kurz, workshop, trénink, individuální konzultaci, meditaci či sezení. 

Cena nezahrnuje ubytování a stravování účastníka.

Máte zájem o mé služby nebo se chcete na něco zeptat? Napište mi!

Jméno a příjmení: *
Telefon:
E-mail: *

Vaše zpráva:

Informace o zpracování osobních údajů zde »

Chcete zdarma získat e-book 3 techniky pro všímavost? Vyplňte tento formulář!

3 techniky pro všímavost

Všechny e-booky »


Objevte vlastní jemnost a sílu!

Profesní růst

Hledáte možnosti zlepšení prožívání profesního života?

Ráda připravím pro vaši organizaci školení na míru v oblasti leadershipu.

 

Potenciál

Chcete objevit a naplno využívat klíč k svému potenciálu?

Najděte svou stezku poznání v průběhu osobního koučinku.

 

Společná řeč

Máte zájem porozumět svým blízkým
a jejich potřebám?

Objevte cestu z labyrintu nedorozumění s využitím funkční komunikace.

Semináře

Antistres
Řeč emocí
Intuice
Harmonizace čaker
Meditace všímavosti
Sebepoznání pro ženy
Osobní talent a klíč k potenciálu
Zlepši svůj život
Mluvíme a nasloucháme
Síla a jemnost ženy
Obraz života
Jak formulovat zpětnou vazbu
Smysluplný dialog
Koučovací karty v praxi
Proběhlé semináře

Informace

Reference
Kontakty
Mé vzdělání
Ceník
Všeobecné obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Mapa stránek

Služby

Osobní koučink
Vztahový koučink
Výcvik koučů

Články

Terapeutický a životní koučink
Emoční inteligence na příbězích koučky
Koučink s Jankou
Rozhoduj se jako král nebo královna
Empatie a soucit

YouTube Instagram Facebook Linkedin