Obchodní podmínky

PODMÍNKY ZAJIŠTĚNÍ MÍSTA NA SEMINÁŘI, KURZU, WORKSHOPU, TRÉNINKU MEDITACI, INDIVIDUÁLNÍM SEZENÍ ČI KONZULTACI A ZPŮSOB PLATBY

Místo na semináři, kurzu, workshopu, tréninku, meditaci, individuální konzultaci či sezení apod. si zajistí kupující po uhrazení celého poplatku za danou aktivitu podle vlastního výběru.

Kupující platbu uhradí bankovním převodem na podnikatelský účet číslo 2001605422/2010. Majitelkou účtu je Ing. Janka Koláčná Kosecová, Ph.D. Do zprávy pro příjemce kupující uvede jméno a příjmení. Doklad o platbě bude kupujícímu zaslán emailem.

Jestliže rezervace nebude zajištěna uhrazením celého poplatku po obdržení potvrzovacího emailu s údaji k bankovnímu převodu a ani po upomínce, pak nezávazná objednávka zaniká.

Kupující objednává seminář, kurz, workshop, trénink, individuální konzultaci či sezení aj. vyplněním položek elektronického formuláře nezávazné objednávky. Kupující odesláním nezávazné objednávky potvrzuje správnost vypsaných údajů a projevuje, že odesláním objednávky souhlasí s jejím obsahem. Po uhrazení celého poplatku se objednávka stává závaznou.

Změna objednávky z naší strany je vyhrazena, jestliže objednávka nemůže být z provozních a jiných důvodů provedena. V takovém případě budeme kupující informovat o změně a o vrácení uhrazené platby. Fyzická osoba IČO 07986475, zapsaná v živnostenském rejstříku města Židlochovice.

STORNO PODMÍNKY

Jestliže kupující uhradil zálohu nebo celou částku a oznámil, že se nemůže již uhrazené akce zúčastnit, lze jeho platbu převést na jiný termín nebo akci, kterou si vybere. Může za sebe vyslat náhradní osobu a v tomto případě se kupujícímu poplatek nevrací ani se nepřevede na jiný termín nebo akci.

Pokud se kupující po uhrazení zálohy nebo celé platby na seminář, kurz, workshop, trénink, individuální konzultaci či sezení apod. vůbec nedostaví bez předchozího oznámení změny, účtuje se kupujícímu 100 % uhrazené částky.

V případě zrušení účasti kupujícím na semináři, kurzu, workshopu, společném tréninku, společné meditaci je účtován storno poplatek:

Pokud není osobní individuální konzultace nebo osobní koučink zrušen do 19.00 hodin předchozího kalendářního dne, účtuje se kupujícímu 100 % uhrazené částky.

Ke dni doručení storna se vystaví doklad.

K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů ze smlouvy o poskytování služeb je podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele ve znění pozdějších předpisů, příslušná Česká obchodní inspekce. Ze zákona máte právo odstoupit od smlouvy uzavřené distančním způsobem do 14 dnů.

CENA

Cena obsahuje poplatek za seminář, kurz, workshop, trénink, individuální konzultaci, meditaci či sezení. 

Cena nezahrnuje ubytování a stravování účastníka.

Máte zájem o mé služby nebo se chcete na něco zeptat? Napište mi!

Jméno a příjmení: *
Telefon:
E-mail: *

Vaše zpráva:


Chcete zdarma získat e-book Harmonizace čaker? Vyplňte tento formulář!

Harmonizace čaker

Všechny e-booky »


Objevte vlastní intuici a jedinečnost!

Profesní růst

Hledáte možnosti zlepšení prožívání profesního života?

 

Ráda připravím pro Vaši organizaci školení na míru v oblasti leadershipu a měkkých dovedností.
 

Potenciál

Chcete objevit a naplno využívat klíč k svému potenciálu?

 

Najděte svou stezku poznání v průběhu osobního koučinku nebo individuálních konzultací.

 

Společná řeč

Máte zájem porozumět svým blízkým a jejich potřebám?

 

Objevte cestu z labyrintu nedorozumění s využitím konceptu nenásilné komunikace.

Semináře

Antistres
Řeč emocí
Intuice
Harmonizace čaker
Meditace všímavosti a životní hodnoty
Sebepoznání pro ženy
Osobní talent a klíč k svému potenciálu
Zlepši svůj život
Cesta ke spokojenosti
Síla ženy
Obraz života
Proběhlé semináře

Informace

Osobní koučink
Logo
Kontakty
Mé vzdělání
Ceník
Všeobecné obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Mapa stránek

Články

Otevřené srdce
Cíle jako součást života
Meditace jako účinný nástroj pro klid v duši
Co možná nevíte o porodech
Meditace pro štěstí

YouTube Facebook