Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Podmínky zajištění místa na semináři, kurzu, workshopu, meditaci, individuálním sezení, koučinku či konzultaci a způsob platby. 

Místo na semináři, kurzu, workshopu, tréninku, meditaci, individuální konzultaci či sezení apod. si zajistí kupující po uhrazení minimálního rezervačního poplatku 500 Kč nebo celého poplatku za danou aktivitu podle vlastního výběru. Doplatek do celé částky vám bude fakturovaný až po akci. Na služby poskytuji GARANCI SPOKOJENOSTI. Platí pouze spokojený klient/klientka.

Kupující platbu uhradí bankovním převodem na podnikatelský účet číslo 2001605422/2010. Majitelkou účtu je Ing. Janka Koláčná Kosecová, Ph.D. Do zprávy pro příjemce kupující uvede jméno a příjmení. Doklad o platbě bude kupujícímu zaslán e-mailem.

Jestliže rezervace nebude zajištěna uhrazením rezervačního nebo celého poplatku po obdržení potvrzovacího e-mailu s údaji k bankovnímu převodu a ani po upomínce, pak nezávazná objednávka zaniká.

Kupující objednává seminář, kurz, workshop, trénink, individuální konzultaci či sezení aj. vyplněním položek elektronického formuláře nezávazné objednávky. Kupující odesláním nezávazné objednávky potvrzuje správnost vypsaných údajů a projevuje, že odesláním objednávky souhlasí s jejím obsahem. Po uhrazení celého poplatku se objednávka stává závaznou.

Změna objednávky z naší strany je vyhrazena, jestliže objednávka nemůže být z provozních a jiných důvodů provedena. V takovém případě budeme kupujícího informovat o změně a o vrácení uhrazené platby. Fyzická osoba IČO 07986475, zapsaná v živnostenském rejstříku města Židlochovice.

STORNO PODMÍNKY

Jestliže kupující uhradil zálohu nebo celou částku a včas oznámil, že se nemůže již uhrazené akce zúčastnit, lze jeho platbu převést na jiný termín nebo akci, kterou si vybere. Může za sebe vyslat náhradní osobu a v tomto případě se kupujícímu poplatek nevrací, ani se nepřevede na jiný termín nebo akci.

Pokud se kupující po uhrazení zálohy nebo celé platby na seminář, kurz, workshop, trénink, individuální konzultaci či sezení apod. vůbec nedostaví bez předchozího oznámení změny, účtuje se kupujícímu částka ve výši rezervačního poplatku.

V případě zrušení účasti kupujícím na semináři, kurzu, workshopu, společném tréninku, společné meditaci je účtován storno poplatek:

✓ nejpozději 10 kalendářních dnů před zahájením semináře bude kupujícímu vrácena uhrazená částka,
✓ 9-0 kalendářních dnů před zahájením semináře se kupujícímu účtuje storno ve výši rezervačního poplatku 500 Kč.

Věřím, že každý se přihlásí s respektem a úctou. A proto se i rozumně odhlásí. Mám velkorysé srdce a pochopení. Částečné zklamání jako svoji osobní zkušenost jsem promítla do povinnosti uhradit minimální rezervační poplatek ve výši 500 Kč. 

Pokud není osobní individuální konzultace nebo osobní koučink zrušen do 19.00 hodin předchozího kalendářního dne, účtuje se kupujícímu rezervační poplatek.

Ke dni doručení storna se vystaví doklad.

K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů ze smlouvy o poskytování služeb je podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele ve znění pozdějších předpisů, příslušná Česká obchodní inspekce. Ze zákona máte právo odstoupit od smlouvy uzavřené distančním způsobem do 14 dnů.

CENA

Cena obsahuje poplatek za seminář, kurz, workshop, trénink, individuální konzultaci, meditaci či sezení. 

Cena nezahrnuje ubytování a stravování účastníka.

DIGITÁLNÍ OBSAH

1. ZPŮSOB DODÁNÍ PRODUKTU. Je-li produktem digitální produkt ve formátu .docx nebo .pdf, bude vám po uhrazení kupní ceny,  v případě produktu zdarma ihned,  na vámi sdělenou elektronickou adresu zaslán odkaz v podobě adresy webové stránky, na které je možno obsah stáhnout či otevřít. 
2. DODACÍ LHŮTA. Délka dodací lhůty závisí na zvoleném způsobu platby. Je-li platba prováděna běžným bankovním převodem, bude produkt dodán nejpozději následující pracovní den poté, kdy bude platba připsána na můj bankovní účet. Výjimkou může být dodání produktu v případě, kdy neuvedete u své platby správný variabilní symbol. V takovém případě se může dodání produktu zdržet, protože nedojde k automatickému spárování platby s objednávkou.
V případě produktu zdarma je vám  obratem na vámi uvedenou mailovou adresu zaslán link pro stažení produktu.
3. NÁKLADY NA DOPRAVU. S ohledem na charakter produktu nejsou účtovány žádné náklady na dopravu.
4. Po dodání produktu si prosím co nejdříve zkontrolujte funkčnost a dostupnost obsahu a zjistíte-li nedostatky nebo vady, kontaktujte mě prosím, abych mohla provést nápravu.
5. Digitální obsah vyžaduje k plné funkčnosti, abyste měli k dispozici hardwarové a softwarové vybavení umožňující otevřít a pracovat s dokumenty ve formátu .docx a pdf.

Máte zájem o mé služby nebo se chcete na něco zeptat? Napište mi!

Jméno a příjmení: *
Telefon:
E-mail: *

Vaše zpráva:

Informace o zpracování osobních údajů zde »

Chcete zdarma získat e-book Jsem šťastná bytost ? Vyplňte tento formulář!

Jsem šťastná bytost

Informace o zpracování osobních údajů zde »

Všechny e-booky »


Objevte vlastní jemnost a sílu!

Profesní růst

Jak zlepšit týmovou spolupráci?

Připravím pro vás školení na míru.

Potenciál

Chcete najít klíček k sobě?

Přijďte na  osobní koučink.

Společná řeč

Potřebujete se umět domluvit?

Objevte cestu z labyrintu.

Semináře

Antistres
Řeč emocí
Intuice
Harmonizace čaker
Meditace všímavosti
Sebepoznání pro ženy
Osobní talent a klíč k potenciálu
Staň se koučem
Zlepši svůj život
Mluvíme a nasloucháme
Síla a jemnost ženy
Obraz života
Jak formulovat zpětnou vazbu
Smysluplný dialog
Koučovací karty v praxi
Terapeutický koučink
Koučink s archetypy
Proběhlé semináře

Informace

Reference
Kontakty
Mé vzdělání
Ceník
Všeobecné obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Mapa stránek

Služby

Osobní koučink
Vztahový koučink
Výcvik koučů
Staň se koučem

Články

Barevná typologie osobnosti
Archetypy a koučink
Staň se koučem
Jak zpracovat strach pomocí koučinku?
Jak si přát

YouTube Instagram Facebook Linkedin