Janka Kosecová, koučka a motivátorka

Potřebujete poradit?Kontaktujte Janku

Zajímá vás koučink nebo akreditované kurzy?

Máte otázky ke koučinku nebo akreditovaným kurzům? Vyplňte formulář a já se vám obratem ozvu s dalšími podrobnostmi.
Děkuji! Na vaši přihlášku odpovím obratem.
Něco se pokazilo, zuste to znovu.

Kde se potkáme

Koučink probíhá v Brně na ulici Sukova 4, (zast. Malinovského nám. Nejlépe tramvaj č. 1, popřípadě č. 2 a 4).

Parkování: Podzemní garáže Janáčkovo divadlo.  

Venkovní parkování v zóně B, která tvoří prstenec kolem historického centra. Tady může zaparkovat opravdu každý. Stačí si jen vybrat místo, postavit vůz za modrou čáru a uhradit požadovaný poplatek.
Příslušný obnos uhraďte přes parkovací automat, mobilní aplikaci, online parkovací automat nebo také pomocí SMS.  
Můžete si vybrat: mapa např. Za divadlem, Jarošova ul. a pak 8 minut pěší chůze směr Sukova 4.


Více o budově a jak do koučovny?

Rohová budova Kobližná/Sukova byla postavena pro Ředitelství Báňské a hutní společnosti. Budovu postavil vídeňský architekt Karl Lehrmann v roce 1922. Budova určena světu hornictví byla posléze koupena Spořitelnou hlavního zemského města Brna a využívána jako finanční institut. Dnes je zde sídlo mnoha firem a služeb.

Když použiji známý postulát: „člověk má možnost volby a s ní spojenou odpovědnost“. Tak tohle nebyla moje volba, ale budova si přitáhla mě.

Hlavní vstup ke koučovně je ze strany Sukovy ulice, Sukova 4. Vchod jsou vlastně troje dveře, přičemž uprostřed jsou otočné dveře. Nikdy jsem je neviděla používat. Tudíž můžete vstoupit levými nebo pravými jednokřídlými dveřmi.

Všechny dveře jsou zdobeny bronzovými reliéfy. Záhadou mi je, proč jsou zde vyobrazeni mořští živočichové. Rozumím, že na vstup dohlíží hlavy hutníků. Na mřížích dveří je mnoho znaků baňské a hutní společnosti - dvě zkřížená kladiva. Původně, jako neznalce, mě tyto znaky odpuzovaly, mylně jsem se domnívala, že je to symbol budování komunismu, něco jako kladivo a chyběl srp. Takhle pracuje mysl. Domněnky.

Po vstupu do budovy se nacházíte ve vstupní hale s recepcí. Chůzí po schodech se dostanete ke dvěma moderním výtahům. V případě potřeby, je připravena i plošina pro vozíček. Přichází rozhodnutí, výtah nebo schodiště? Ve výtahu stiskněte tlačítko 4.

Kdo má chuť, může si vychutnat chůzi kouzelným vřetenovým schodištěm, které se otáčí okolo 4 sloupů. V přízemí jsou na sloupu mužské postavy v bederních rouškách s kladivy v ruce.

Jdouc schodištěm, směr do koučovny se vám ukážou postavy puttů/andělů, kteří sedí na kozorozích. Když potkáte tyto andílky, jste ve 4. patře a stačí vstoupit do vstupní haly, kde každá místnost má nádherné kazetové dveře a já vás přivítám v mé koučovně přímo vlevo od výtahu.  V prostorné a útulné místnosti č. 411.

Janka Kosecová, koučka a motivátorka

Ing. Janka Koláčná Kosecová, Ph.D.
IČO 07986475. Nejsem plátcem DPH.
Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku Židlochovice.

Sídlo provozovny: Brno, Sukova 4.
Sídlo firmy: Hrušovany u Brna, Pod Střediskem 803.